close
HAND MADE

Pomysł na dodatek do prezentu ślubnego: magnesy z imionami i datą

Sezon wesel trwa jeszcze w pełni, z reguły jako dodatki do kartek z życzeniami i prezentów lub pieniędzy dołącza się teraz czekoladki, wino czy książki. Podrzucam więc patent na oryginalną i personalną pamiątkę ślubną – magnes na lodówkę z imionami pary młodej i datą ślubu.

Basia i Patryk
Pierwszy magnes zrobiony jest na białek podstawie z białej transparentno-brokatowej modeliny. Brokat jest jasny i mieni się opalizująco (mało to widoczne na zdjęciu niestety). W okół imion umieściłam pastelowe serduszka i w temacie miłosnym, ślubnym pozostając – złote obrączki. Tekst wykonałam z czarnej i również mieniącej się masy. Dookoła podstawy-elipsy wyżłobione są małe serca.
Alicja i Krystian
Drugi z magnesów jest iście bajeczny – tematycznie nawiązuje do Alicji z krainy czarów 🙂 Poszłam na całość i wykorzystałam mnóstwo motywów z baśni – na magnesie znalazły się: Kot z Cheshire, Biały Królik z zegarkiem, karty do gry, herbatka Kapelusznika, grzyb, ciasteczko EAT ME i napój DRINK ME.
 
 
Lusterko Alicji jest prawdziwe – wykonałam go z fragmentu lustra, a  butelka zawiera płyn (barwiony liquid) i zwisa sobie zachęcająco u dołu magnesu.

W przypadku prezentów na takie okazje jestem zwolenniczką niepowtarzalnych i bardzo osobistych podarunków, mają “duszę” i stanowią spersonalizowaną pamiątkę na lata.

A Ty czym najczęściej obdarzasz parę młodą “zamiast kwiatów”?

pozdrawiam

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Tags : biżuteria z modelinyhand mademagnes na lodówkęmagnesy ślubnemodelina
Close