close
URODA

Eyeliner bez dna, który bije na głowę inne pisaki

Super czarny, nieśmiertelny i wbrew pozorom ekonomiczny! Ten kosmetyk z całą pewnością byłby jedną z trzech rzeczy zabranych na bezludną wyspę 🌴 😉 Do sklepu, na spacer, po prostu na co dzień – czarna kreska na powiece to mój ulubiony ruch makijażowy – szybki i efektowny.  Nie raz myślałam, że jestem zadowolona z eyelinera, którego aktualnie posiadałam. Ale po dłuższym używaniu okazywało się, że jednak kreska mogłaby być bardzie ostra, bardziej trwała, bardziej wyrazista… i dlaczego wciąż kątem oka spoglądałam na inne propozycje.

P1080533

Przyjaciółka powiedziała: kup eyeliner Clinique, jest genialny, idealny i nie będziesz żałować. Nie kupiłam. 100 zł za eyeliner? A co jak jednak za niedługo wyschnie? Dzięki Bogu Mąż okazał się świetnym obserwatorem moich kosmetycznych rozterek i tak oto Clinique Pretty Easy Liquid Eyelining Pen w dniu moich urodzin stał się mieszkańcem mojej toaletki.

P1080535
Używ17821589_1497920103575959_1855721984_nam go codziennie od lipca. Tak, tego samego egzemplarza. Jest odporny, nie rozmazuje się przez cały dzień. Oczy po nim nie łzawią, co przy stosowaniu innych pisaków czasem mi się zdarzało. Jest ciągle mokry, pędzelek wciąż jak nowy, nic się nie zmieniło od pierwszej aplikacji. Co więcej: jakieś 2 miesiące temu przypadkowo nie domknęłam go i przysechł. Myślałam, że to już koniec i tak długiego żywota, ale nie! Po kilku machnięciach rozkręcił się na nowo i nadal działa tak jak za pierwszym razem. Niesamowite! Dotychczas spotykałam się z pisakami, które już po miesiącu traciły swoją pierwotną wyrazistość, a rozwarstwiająca się końcówka nie pozwalała narysować kreski tak, jakbym chciała. Z tym eyelinerem nie mam takich problemów. Zwracam jedynie uwagę na to, aby zawsze był umieszczony patykiem do dołu.

Stówa to dużo? Wiadomo – świetnie byłoby, gdyby kosztował mniej. Ale za taką jakość, trwałość i precyzję cena jest adekwatna. W przeciągu tych 9 miesięcy pewnie poużywałabym już kilku przeciętnych eyelinerów. No i wygoda – najważniejsze, że już nie muszę szukać alternatyw i po ten kosmetyk na półce sklepowej już zawsze będę sięgać bez zastanowienia.

Pozdrawiam

—————————————————————————–

——————————————————

—————————————————————————————————————————–

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Tags : czarna kreskaeyeliner Cliniquemakijaż
Close