close
LIFESTYLE

Kolaż ostatnich dni – ulubieńcy z szafy, kuchni i toaletki

Skomponowałam  miks zakupów i przyjemności z ostatniego czasu. Będzie coś do ubrania, skonsumowania i posmarowania.

Ponieważ wiosenne słońce zagląda coraz śmielej do okna, postanowiłam przesegregować nieco moją półkę z butami. Kilka par, do których miałam sentyment, ale już od jakiegoś czasu do niczego się nie nadawały, brutalnie wyrzuciłam i zakupiłam te o to vintage’owe trampki w kwiaty.
Trampki ostatnio stały się dla mnie fajnym rozwiązaniem, nawet do półeleganckiej stylizacji. Podobnie jak krótkie, masywne naszyjniki, dobierane do sportowej bluzki. Szczególnie urzekły mnie te ozdoby w kształcie grubej żmijki zrobionej z koralików. I tak oto w moim posiadaniu znalazły się te dwa:
Ostatnio, gdy staram się unikać słodyczy, a tonami zjadam owoce, moim ulubionym stało się pomelo. Nie wiedziałam, że to jest takie dobre! Ten największy z cytrusów ma w sobie duuużo witaminy C, przez co rewelacyjnie wzmacnia naszą odporność, to też zajadam się nim szczególnie w ostatnich dniach – podczas przeziębienia.
Wbrew pozorom bardzo łatwo go rozebrać na części pierwsze – ja pakuję sobie zawsze do pracy do plastikowego pojemnika już obrane, podzielone kawałki. Zazwyczaj dołączam do tego jakiś drugi owoc, np. winogrono, czy melona pokrojonego w kostkę. Dużym atutem pomelo jest to, że podczas jedzenia nie ocieka sokiem tak jak pomarańcza, jest bardzo mięsisty i do schrupania. Dużo mniej natomiast zachwycił mnie czerwony banan, którego tak bardzo chciałam spróbować. Nic specjalnego, niestety. Smakował jakbym jadła skórkę od zwykłego banana, bardzo mdły i bezpłciowy.
I na koniec iskierka mojego dzisiejszego przeziębionego dnia: kremy od Mineralnej Kasi!
Kasia ukręciła dla mnie trzy kremy o treściwym składzie:
– krem na dzień ze srebrem i owsem
– krem na dzień z olejem lnianym, srebrem, owsem i woskiem konopnym
– krem na noc z masłem shea

Kremy są 100% HAND MADE. U niezwykle uzdolnionej Kasi, gdzie znajdziesz mnóstwo ręcznie robionych cudów do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów.

A na jakich ulubieńców natknęłaś się Ty w ostatnim czasie?

pozdrawiam

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Tags : #kolażostatnichdnikremymodanaszyjniktrampki
Close